Paslaugos

Teikiamos paslaugos

Atliekame įvairius vidaus ir lauko statybos darbus konkurencingomis kainomis Klaipėdoje ir Klaipėdos rajone. Dirbame greitai, atliktiems darbams suteikiame garantiją.

Gipso kartono montavimas

montuojame lubas gipsu, taip pat galime apdirbti gipsu įvairias interjero detales ir sukurti jaukų vaizdą namuose. Iš gipso galima sumontuoti nišas tiek lubuose, tiek sienose, taip į namus įnešant daugiau naujovių ir išskirtinio dizaino. Gipso kartonas ekologiška statybinė medžiaga, o dėl savo kokybės ir kainos pats populiariausias pasirinkimas įrenginėjant jaukius namus. Tai ilgaamžis pasirinkimas namuose, kuriam nereikės jokios priežiūros ir galutinis rezultatas džiugins ne vienus metus. Gipso kartono lubas galima nesunkiai perdažyti jeigu spalva pabosta ir taip vėl įnešant naujų stiliaus vėjų Jūsų namų interjere!

Amstrongo montavimas

tai plytelių lubos, kurios yra populiariausia pakabinimo sistema. Ši sistema yra vertinama tiek biuro patalpose tiek ir privačiuose namuose ar butuose dėl savo turimų daugelio privalumų: • visos struktūros ir montavimo paprastumas, •galima nesunkiai paslėpti visus viršutinės ribos pažeidimus ir trūkumus, •medžiaga saugi ir ekologiška •lengvai pakeičiamos plokštės, turinčios defektų •gera triukšmo apsauga. Tačiau ir dėl šių privalumų, ne visuomet rekomenduoja rinktis šią pakabinamų lūbų sistema. Geriau rinktis gipso kartono lubas, jeigu patalpos per daug mažos, kadangi jas reikia montuoti tik tam tikru atstumu nuo lubų, nemontuoti patalpose, kuriuose yra daug drėgmės, kadangi mineralinės plokštės bijo vandens, yra jautrios ekstremaliems temperatūros pokyčiams.

Durų montavimas

montuojame įvairias vidaus duris. Durų ilgaamžiškumui didelę įtaką turi ir kokybiškas jų sumontavimas. Taip pat tikslus durų montavimas turi įtakos energijos taupymui, o naudojant kokybiškas ir pažengias montavimo technologijas, galima sumažinti šilumos nuostolius. Kiek tarnaus durys priklauso ne tik nuo jų pagaminimo, medžiagos ir kitų aspektų, kurie nulemiami durų gamyboje, tačiau didelę įtaka turi ir montavimas. Durys turi varstytis lengvai ir patogiai. Tačiau netinkamai sumontuotos gali varstytis sunkiai ir su laiku atsiras defektai, kurių taisymas kainuoja nemažai. Todėl svarbu montavimui pasirinkti tai išmanančius specialistus, kurie dirba su kokybiškomis medžiagomis, net netinkamos putos, jeigu naidojamos nekokybiškos, joms plečiantis gali deformuotis durų forma.

Grindų įrengimas

Grindu įrengimas, laminato dėjimas, parketo klojimas, parketlentės - iš pirmo žvilgsnio tai gali pasirodyti gana nesudėtingas darbas, tačiau norint jog grindys tarnautų ilgai reikia žinoti daugybę niuansų, kaip jas sudėti kokybiškai. Tam įtakos turi net kambario temperatūra klojimo metu, kuri turi būti bent 15 laipsnių bei patalpos drėgnumas. Mes turime ilgalaikę patirtį ir naudojame kokybiškas medžiagas. Žinome, kaip tinkamai klijuoti įvairių gamintojų grindis. Todėl norint ilgalaikio rezultato, patariame rinktis žmones, kurie šį darbą išmano ir gali šį darbą atlikti kokybiškai. Visos tinkmai parinktos sąlygos turi įtakos grindų stabilumui. Tad norint jog grindys nevaikščiotų ir netraškėtų būtina užtikrinti tinkamą ir kokybišką montavimą.

Virtuvinių surinkimas

Surenkame įvairias pagamintas virtuves. Darbus atliekame greitai ir kokybiškai. Jeigu baldininkai negali pasiūlyti surinkimo paslaugos arba ji atrodo neadekvačiai brangi, o patys tam neturite nei įrankių, nei laiko, šiuos darbus galime atlikti mes. Montuojant virtuvę pirmą kartą gali kilti neaiškumų, o klaidos gali jau būti nebeatstatomos, todėl geriausia tokius darbus patikėti tiems, kas turi patirties ir žino, kaip tai padaryti tinkamai.

Daililenčių montavimas

daililentės vienas iš lauko apdailos pasirinkimų, tinkantis įvairiems paviršiams ir pastatams. Tačiau jas galima naudoti ir viduje, įgyvendinant tam tikrus interjero sprendimus. Kadangi jos atsparios aplinkos poveikiui, dėl to tokios populiarios lauko paviršių apdailoje. Tačiau ši apdaila ne tinka vietoms, kurios sieka daugiau nei 70 laipsnių karščio. Bet atsparios vandeniui, tad tinkamos ir ten kur drėgna ar kaupiasi vanduo. Daililenčiu nepatartina montuoti esant minusinei temperatūrai, tad dėl visų niuansu svarbu rinktis kompetetingus meistrus tam, kad darbai būtų atlikti kokybiškai ir pagal visas instrukcijas.

Stogų vėjalenčiu kalimas.

Terasos - montuojame įvairias lauko terasas.

Mes siūlome geriausią kokybę

Mus klientai renkasi todėl, kad darbus atliekame greitai ir profesionaliai.